Skip links

EVAN NETWORKS

Teknik Destek Merkezi

Evan Networks olarak, sunduğumuz ürünler ve hizmetlerin her aşamasında müşterilerimize destek vermekten memnuniyet duyarız. İster kurulum desteği, ister teknik sorunlarınız için yardım arıyor olun, uzman teknik ekibimiz sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyar.

Kurulum Desteği

Ürünlerin doğru şekilde kurulması, performansı ve kullanım kolaylığı açısından hayati öneme sahiptir. Size kurulum sürecinde rehberlik edecek deneyimli bir ekiple iletişime geçmek için bizi arayın.

Şimdi Arayın

Teknik Destek Talebi

Her türlü teknik sorunda deneyimli teknik destek ekibimiz size yardımcı olacaktır. Lütfen aşağıdaki formu doldurarak detayları bizimle paylaşın. Sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

Form Doldurun

Sık Sorulan Sorular

Bazı sorularınızın hızlı ve kolay bir şekilde yanıtlanabileceğini biliyoruz. Müşterilerimizin en sık sorduğu soruları ve yanıtlarını içeren bir Sıkça Sorulan Sorular bölümü göz atın.

Görüntüleyin

Teknik Destek Formu

Evan Networks olarak, sağladığımız tüm ürünler ve hizmetler için kapsamlı bir teknik destek hizmeti sunuyoruz. Evan, Aqara, Ruijie Reyee, C-Data dahil olmak üzere tüm sunduğumuz markaların ürünleri için teknik destek sağlıyoruz.

Ürününüzle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, endişelenmeyin; deneyimli teknik destek ekibimiz sizin için burada. Hızlı ve etkili bir çözüm sağlamak için, lütfen teknik destek talep formunu doldurun.

Alternatif olarak, Whatsapp üzerinden de bize ulaşabilirsiniz. Bu hattımızı, sorularınızı hızlı bir şekilde yanıtlamak veya teknik destek talebinde bulunmak için kullanabilirsiniz.